دوره کسب و کار به روش لنزی(lnsie)

76درصدثروتمندان جهان کارآفرین هستند/این آموزشها به شما کمک می کند تا کارآفرین موفق و ثروتمندی بشوید

 • با این آموزش ها یاد می گیرید چطور یک کسب وکار خوب متناسب با شخصیت خودتان راه اندازی کنید

  ✅یاد می گیرید فرصت های عالی کسب وکارها را شناسایی و ایده های خلاقانه تان را به ثروت تبدیل کنید

  ✅ با این آموزش ها می آموزید که برای راه اندازی یک کسب وکار چطور از مدل های مختلف استفاده کنید و بهترین مدل برای شما چیست؟

  ✅ یاد می گیرید چطور ایراد کسب وکارها را شناسایی و برای بهبود آنها برنامه ریزی کنید

  ✅با این آموزش ها می آموزید که برای توسعه کسب وکارها چه اقداماتی باید انجام دهید

  30 ساعت ویدئو:
  سطح (پایه : بدون پیش نیاز)

  هزینه 25,000,000 تومان

  قیمت با تخفیف 16,900,000 تومان

  تجربه دانشجویان

  چندین برابر هزینه ای که کردم بدست آوردم

  خیلی چیزها از این دوره ها یاد گرفتم

  دوره مستر (فارکس و درامد دلاری ) فوق العاده بودن

  بورس برای من جذاب تر بود

  از همون ابتدا با دوره پیشبینی بودم

  پیشبینی علاقه ام رو به شاخه مالی بیشتر کرد

  همه دوره ها رو دارم اما پیشبینی و مستر تکنیکال عالی هستند

  مسترتکنیکال (درامد دلاری و فارکس ) فوق العاده بودن ، بیشتر از همه دوره ها به دردم خورد

  همکاران پشتیبان دوره بنده رو خوب راهنمایی می کردند

  دوره پیشبینی برای من مفیدتر بوده ، ای کاش برخی مطالب vip از فشردگی دربیاد و زمان بیشتری داشته باشه

  دوره پیشبینی بیشتر از همه دوره ها برای من مفید بود

  مشکلاتی که ترید بدون آموزش ایجاد می کند!

  قسمت جالب آموزش ها کجاست؟

  درس های سختی که فرا گرفتم!

  دوره مسترتکنیکال(فارکس ودرآمد دلاری) چطور دوره ای است؟

  پیشبینی خیلی خوبه ولی ایکاش یک کم بیشتر بود

  نقطه ضعف آموزش های ما چیست؟

  منظور از کسب و کار به روش لنزی (lnsie) چیست؟
  دوره راه اﻧﺪازی ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎربه روش لنزی آموزشی ترکیبی است که طی آن کارآفرین ﺑﺎ دریافت اﻧﮕﻴﺰه ﻣﺜﺒﺖ، ﺟﻬﺖ ﺗﻌﺎلی و ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﺮدی، اﺟﺘﻤﺎعی و اﻗﺘﺼﺎدی خود اقدام می کند تا ﺑﻪ اﻫﺪاف شغلی خود در خلق ثروت برسد.
  این متد، اﻟﮕﻮیی ﺗﺮکیبی و چند وجهی است ﻛﻪ ﺿﻤﻦ ﺗﻘﻮﻳﺖ ﻣﻬﺎرت‌های زﻧﺪگی شغلی اﻓﺮاد، داﻧﺶ ﻻزم در ﺧﺼﻮص اﻳﺠﺎد، ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ، ﺑﻬﺒﻮد و ﺗﻮﺳﻌﻪ کسب‌وکار را ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﻣﺪل‌های ﻣﺨﺘﻠﻒ در اختیارکارآفرینان قرار می دهد.

   

   

  شناسایی مهارت‌های زندگی شغلی(Life skills job)

  • دانش: خودآگاهی در ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، معنای همدلی در کسب‌وکار، تکنیک های برقراری ارتباط کارآمد در ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، تصمیم‌گیری در ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، حل مسئله در ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، معنای تفکر انتقادی در ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، تفکر خلاق در ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، تکنیک های رویارویی با هیجان در ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، رویارویی با استرس در محیط ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، بهداشت روانی و ارتباط آن بامهارت‌ها زندگی و معنای طرح زندگی و اجزاء آن.
    
  • مهارت: کاربرد اجزاء مهارت‌های ده‌گانه زندگی در ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، گام‌های عملی طرح زندگی خود، اهمیت داشتن طرح زندگی، آماده سازی طرح زندگی بر اساس شاخص های اصلی و فرعی زندگی شغلی، اصول خودآگاهی در بهبود شیوه زندگی، رعایت اصول و مفاهیم مهارت‌های زندگی در ایفای صحیح نقش اجتماعی و شغلی.

  دانش کسب‌و‌کار(Knowledge business)

  • دانش: تاریخچه کارآفرینی، معنای کارآفرینی، اهمیت کارآفرینی، تعریف کارآفرین و ویژگی‌های اصلی کارآفرینان، مهارت‌های کارآفرینی
    
  • مهارت: بررسی تفاوت افراد کارآفرین با دیگران، ایده یابی، غربالگری و انتخاب ایده مناسب، انتخاب ساختار مناسب بر اساس ایده، تبیین مسیر شغلی کارآفرینانه، کشف فرصت‌های کارآفرینانه ، بررسی علل شکست یک کسب‌و‌کار و شناسایی ریسک در کارآفرینی

  راه‌اندازی کسب‌و‌کار(Startup business)

  • دانش: تکنیک های تحلیل فضای کسب و کارقبل از شروع(محیطی، بازار و فنی)، انواع مالکیت کسب‌و‌کار، مکان یابی مناسب برای کسب‌و‌کار، روش‌های تأمین منابع مالی موردنیاز،اهمیت مالکیت معنوی، انواع شرکت‌های تجاری،شرکت تعاونی و انواع آن، انواع مدل‌های حرفه‌ای کسب‌و‌کار، تعریف طرح کسب‌و‌کار و اجزاء آن.
    
  • مهارت:ارزیابی سرمایه اولیه ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، شناخت راه‌های تأمین مالی ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، تدوین طرح ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، انتخاب نوع شرکت و مالکیت آن، معیارهای انتخاب مکان مناسب برای ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، گرفتن مجوزهای قانونی لازم.

  بهبود کسب‌وکار(Improve business)

  • دانش: معنای بهبود ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، معنای مدیریت ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، مسیر رشد ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، معنای برنامه‌ریزی در ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، سازمان‌دهی در ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر و انواع آن، ساختار سازمانی و انواع آن، هدایت و رهبری در ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، استراتژی در ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، مراحل جذب و به‌کارگیری نیروی انسانی، بهسازی و آموزش کارکنان، مدیریت مالی، بودجه‌ریزی،حسابداری و حقوق و دستمزد، توانمندسازی فنی و مالی از طریق جذب سرمایه، انواع مدل‌های مدیریت ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎرخرد خانگی، خانوادگی و محلی، بهره‌وری و افزایش اثربخشی در کارکنان، فناوری در بهبود تولید و یا خدمت
    
  • مهارت:تبیین فرهنگ کارآفرینی و فرهنگ مدیریتی در ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، فرآیند جذب و به‌کارگیری نیروی انسانی، برنامه‌ریزی آموزشی، آشنایی با اصول حسابداری و کاربرد آن در ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر، محاسبه حقوق و دستمزد، برنامه‌ریزی و تدوین استراتژی ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر

  توسعه ﻛﺴﺐ‌وﻛﺎر(Expand business)

  • دانش: بازاریابی و تفاوت آن با فروش، آمیخته بازاریابی و اجزاء آن، بازارشناسی، بازاریابی، بازارگردانی و مدیریت بازار،ضرورت برندسازی و اهمیت تجاری‌سازی، مبانی تبلیغات و مدل‌های مختلف عرضه محصول، مدل‌های توسعه کسب‌و‌کارهای خرد، شبکه‌سازی در تولید وعرضه، اهمیت مذاکرات در کسب‌و‌کار،نقش تشکل و اتحادیه صنفی، مشتری‌مداری و ایجاد رضایت‌مندی در مشتریان
    
  • مهارت: عناصر بازاریابی در برنامه‌ریزی فروش،اهمیت شناسایی رقبا، انتخاب محصول واقعی، قیمت‌گذاری، طراحی کانال‌های توزیع، انتخاب و ارائه محصول یا خدمت، استفاده از ابزارهای مناسب در تبلیغات،استفاده ازفنون مذاکره در بازاریابی، بررسی نقش شبکه‌ها در ثبات، پایداری و توسعه کسب‌و‌کارهای خرد خانگی، خانوادگی و محلی، اهمیت شبکه‌سازی در کسب‌و‌کارها

  عضویت در خبرنامه

  برای عضویت در شبکه هاتف شماره تلفنتان را برای ما ارسال نمایید.

 • سوالات متداول

 • درس ها

 • نظرات کاربران

  ثبت نظر

  • فقط اعضا می توانند نظر خود را ارسال نمایند
30 ساعت ویدئو
سطح دوره (پایه : بدون پیش نیاز)

هزینه 25,000,000 تومان

قیمت با تخفیف 16,900,000 تومان

دوره های مرتبط

ویدئوی معرفی

سرمایه های موفق هاتف

  محمدرضا اعتمادی

  دانشجوی دوره پیشبینی سرمایه گذاری

  بنده این افتخار رو داشتم که به مدت سه سال در دوره پیشبینی سرمایه گذاری شرکت کردم و با راهنمایی های استاد سیدپور عزیز ثروتم رو روز به روز بیشتر و بیشتر کردم. این کار خدا بود که ایشون رو سر راه من گذاشت و با کمکش تونستم به بسیاری از خواسته هام برسم. بدون شک اگه نبود کمک های استاد سیدپور در دوره پیشبینی مطمئنا من هم مثل خیلی های دیگه زندگیم اسیر نوسانات بازار می شد و چشم باز می کردم می دیدم تورم زندگی من رو زیر رو کرده. من به خیلی ها دوره های استاد سیدپور رو پیشنهاد دادم و خوشحالم که همه از ایشون و این دوره فوق العاده راضی هستند. خداوند ان شالله به ایشون و تیم پر تلاش شون سلامتی بده که بتونن سالها همین طور موثر و مفید باشند.

  دکتر زهرا مساوات

  دانشجوی دوره پیشبینی سرمایه گذاری

  آقای دکتر سیدپور رو یکی از دوستان پزشکم به من معرفی کرد. ایشون خیلی از آموزش های استاد سیدپور راضی بود و به من هم گفت در این دوره شرکت کن. من اول مقاومت می کردم چون حقیقتا برام باورپذیر نبود و خیلی شک داشتم. تا اینکه ایشون یه بار دسترسی خودش رو برام فعال کرد و گفت ببین اگه خوشت اومد برو تهیه کن و اگه نه، هیچی. منم چند قسمت رو دیدم . بعد دیدم نزدیک به یک ساعته دارم بخش های مختلف رو با کنجکاوی می بینم. با خودم فکر کردم که موضوعی که تونسته یک ساعت من رو به خودش مشغول کنه حتما ارزش داره که وقت بیشتری براش بذارم. به همین خاطر در این دوره ثبت نام کردم. با وجود اینکه کم و بیش از موضوعات مختلف سر در می آوردم ولی این دوره پیشبینی خیلی برام مناسب و آموزشی بود. بنده هم به آقای دکتر خدا قوت می گم.

  مهندس سهیل کرمانی مقام

  دانشجو دوره پیشبینی سرمایه گذاری

  کار بنده ساخت وسازه و طبیعتا با بازار مسکن سر و کار دارم. همیشه برای من درک چرخه های رونق و رکود مسکن خیلی سخت بوده. ضمن اینکه همیشه دلواپس بودم که اگه در لوپ رکود بیفتم و سرمایه ام رو از دست بدم. آشنایی با آقای دکتر سیدپور باعث شد که شناختم و درکم از بازار مسکن بهتر و بهتر بشه. حضور مداوم در دوره های استاد مخصوصا در دوره بسیار مفید و خوب پیشبینی باعث شد که هم سوادم بیشتر بشه و هم نگاهم عمیق بشه. خوشحالم که همه اینها باعث شد که من بتونم سرمایه گذاری های مناسبی در بخش مکسن داشته باشم و با وجود اینکه خیلی از بازار جا موندن من تونستم سود بسیار خوبی بسازم. ممنونم از آقای دکتر سیدپور دوست داشتنی.❤️

  حمیدرضا الفت پژوه

  دانشجوی دوره پیشبینی سرمایه گذاری

  من از یک بحران بزرگ توی زندگیم با کمک آقای دکتر سیدپور نجات پیدا کردم. یک ورشکستگی سنگین داشتم و تقریبا داشتم همه داراییم رو از دست می دادم. یک روز یکی از رفقا، یکی از پرسش و پاسخ های استاد رو توی تلگرام برام فرستاد . همین باعث شد عضو کانال استاد بشم و دیدم چقدر با حوصله به همه سوالات مردم جواب داده شده. من هم سوال پرسیدم و استاد رایگان جواب دادن. دیدم خیلی خوب بود. چند وقت بعد زنگ زدم دفتر آقای دکتر و از ایشون یه وقت اختصاصی گرفتم و مشکلات رو با ایشون در میان گذاشتم. ایشون بسیار دقیق و هوشمندانه متوجه مشکل بیزینس من شدند و با راهنمایی شون ظرف چند ماه تونستم از یک بحران سنگین نجات پیدا کنم. همین باعث شد که برای یادگیری بیشتر در دوره های استاد مخصوصا دوره پیشبینی سرمایه گذاری شرکت کنم. انصافا دوره پیشبینی یک دوره فوق العاده عالیه.

  شهاب محمودی

  دوره جامع بورس

  امروز بورس یکی از بازگشت های خوبش را نشان داد و بعضی سهم های بانکی با یک بازگشایی تا 15درصد رشد کردند و سهامدارانشان را خوشحال کردند؛ این است نتیجه صبر هوشمندانه در بورس! آقا #شهاب_محمودی از جمله حاضرین در #دوره_جامع_بورس و #دوره_پیشبینی_سرمایه_گذاری است که توانست با صبر هوشمندانه در بورس، به یک BMW مدل 2015 دست پیدا کند! ما افتخار می کنیم که حاضرین در دوره های ما به موفقیتی عالی می رسند و به تحقق رویاهای خودشان نزدیک و نزدیک تر می شوند! واقعا شما چقدر برای رسیدن به خواسته هاتون تلاش می کنید و چقدر حاضرین افت و خیزهای نفسگیر بازار را تحمل کنید و به جای ترسیدن صبر کنید؟ موفقیت بدون ریسک و بدون آموزش شوخی است!

  متین نبوی زاده

  دوره جامع بورس

  این باعث افتخار ماست که عزیزانی از سراسر کشور در دوره های ما حضور دارند. آقای متین نبوی زاده عزیز از شهرستان قروه استان کردستان به مدت شش ماه است در #دوره_جامع_بورس ماست و تا حالا چندین برابر هزینه ای که بابت آموزش خودش کرده پول درآورده است. استراتژی ما همواره این بوده که هم کمک کنیم دیگران آموزش ببینند و هم بتوانند هزینه آموزش را با سرمایه گذاری مناسب درآورند!

  mehrdad zarabi

  دانش پذیر مدرسه سرمایه گذاری هاتف

  راستی یه تشکرررررر فراوااااان دارم ازشون خیلی شاگردم توی بازار ولی چون ریاضی خوندم توی دانشگاه موفق بودم توی بورس از آذر 98 با سرمایه 70 تومن وارد شدم البته با آموزش و الان بالای یک میلیارد و سیصد دارم فقط و فقط حرف های ایشون بود که از مهر 98 من رو به فکر ورود کرد به بورس در روزهایی که منفی 60 تومن بودم ! با بزرگترین فشار های روحی و عصبی بعد لطف خدا و دعای مادرم همش رو مدیون شما هستم استتتتاااااااد عزیزززز دلم استاد هاتف سیدپور بهشون برسونید این پیامم رو از ته دل دوسشون دارم❤️❤️❤️❤️❤️

  دانش پذیر مدرسه سرمایه گذاری هاتف

  دوره جامع بورس

  سلام به استاد فرهیخته جناب دکتر سیدپور از وقتی که میزارین و اینقدر عالی اعضا رو راهنمایی می‌فرمائید سپاسگذاریم آقای دکتر بنده حدود یکماه بود کانال رو دنبال میکردم ولی الان چند روزه دوره آموزشی جامع بورس رو تهیه کردم و عضو کانالvip هم شده ام استدعای من این است که تمامی دوستان دوره کامل بورس رو تهیه کنن و علمی بورس رو بفهمند درسته چند میلیون هزینه میشه ولی اولا با حمایتهای تیم بسیار مسلط شما در عرض یکماه نشده جبران میشه ثانیا واقعا به دانشی دست پیدا میکنن که در زندگی شخصیشان هم حقیقتا بدردشون میخوره ثالثا با حمایتهای بی بدیل و بینظیر و صبورانه دکتر سیدپور عزیز و تیم خوبشان در عرض چند ماه یه زندگی جدید برای اعضا ساخته میشه که فکرش رو هم نمیکنن. دوستان فردا دیره همین امروز رو هم از دست ندید و سریع با تهیه دوره جامع آموزشی بورس خودتان زندگیتان و پولتان را متحول کنید اونم تو چند ماه . فقط به تیم دکتر سیدپور گوش کنید. کامبیزسهرابی عضو vip

  دانش پذیر مدرسه سرمایه گذاری هاتف

  دوره جامع بورس

  با عرض سلام و آرزوی سلامتی و تندرستی برای استاد عزیزم و همکاران گرانقدرشون میخام از شما تشکر ویژه ای کنم بابت تمام زحماتی که برای من از اسفند که عضو دوره شما شدم تا حالاکشیدید. ممنون که در ریزش ها قوت قلب من بودید و در صعودها راهنمای دلسوزتر ازبرادر برایم بودید که باعث شد من سود عالی بکنم. و حقیقتاً مبالغی که برای دوره جامع بورس و دوره پیش بینی سرمایه گذاری سال99 پرداخت کردم نسبت به زحمات بی دریغ شما و همکاران صبور و مودب و زبده تان بسیار ناچیز می دانم. و تقاضا دارم شماره حسابی رو معرفی کنید تا مقداری از سود خوبی (دربعضی از سهم ها بیش از 200درصد ) که بدست آوردنش رو مدیون شما هستم تقدیم حضور کنم. و تصمیم دارم در تمامی دوره هایی که برگزار میکنید شرکت کنم..و همچنین از آقای دکتر منصور عزتی که باعث آشنایی من با حضرتعالی بودند کمال تشکر و قدردانی رو دارم. جناب آقای دکتر من با کانال شما زندگی میکنم و از صبح تا شب منتظر مطالب جدید شما هستم.

  رضا سالاری

  دانشجوی دوره جامع بورس

  سلام پیرو عکسی که در کانال منتشر کردید باید بگم: استاد عزیزم ما عمیقا متوجه زحمات و تلاش های بی وقفه شما و تیم قدرتمندتون هستیم وشدیدا سپاسگذار. بله کاااملا درست میفرمایید، ما فقط به راحتی لیستی از سهام رو میبینیم و متوجه ساعت ها تلاش پشت اونها نیستیم ،متاسفانه تجربه ثابت کرده که انسان ها قدر چیزهایی که براش هزینه ای پرداخت نمیکنن رونمیدونن. من هم افتخار مشاوره حضوری با شما رو داشتم وهم در کانال وی ای پی بورسی و هم در وی ای پی پیش بینی سال ۹۹ عضو هستم و تمااام فایل های شما رو حتی بعضا دوبار گوش میدم و با اینکه همیشه لطفتون شامل حال ما شده و اگه سوالی داشتیم پاسخ دادید ولی من پاسخ بسیاری از سوالاتم رو در پاسخ به بقیه عزیزان میگیرم ، وقتی میبینم با سخاوت تمام حتی تو کانال عمومی مردم رو همونطور راهنمایی میکنید که درکانال وی آی پی ، از عمق وجودم خوشحال میشم که هنوز انسان های شریف و باوجدانی مثل شما وجود دارن ،

  محمد سالار حسینی

  دانشجوی دوره جامع بورس

  آقای دکترعرض سلام و خدا قوت دارم. واقعازبان در برابر محبتهاي شما قاصر هست فقط میتونم برای شما از خدا سلامتی و شادکامی و رزق زیاد را خواستار باشم.من خیلی کم تا الان سوال پرسیدم و فقط دارم از اطلاعاتی که میدین استفاده میکنم چون واقعا دوستان هم سوالات خوبی میپرسن ولی واقعا من کسی تا حالا به خوبی شما ندیدم.واقعا دست مریزاد. دوست دارم روزی که تونستم درست تحلیل کنم راه شما رو پیشه بگیرم چون کمک کردن فقط مالی نیست این کار شما از کمک کردن مالی هم مهمتره چون ماهیگیری یاد ما میدن واین خیلی خوبه. دوستون دارم خیلی زیاد. خدا هرچی که می خواین بهتون بده.لطفا اگه امکانش هست این پیام بدست جناب دکتر برسه چون همه این 700 نفر مدیون خوبیهای ایشونیم. من حقیقتا تو بازار سبز امسال هیچی سود نکردم بماند که ضرر هم کردم چون به حرف شما گوش نکردم ولی از شما یاد گرفتم که صبر کنم چون تجربشو روی ونوين دارم.خیلی حرف برای گفتن دارم ولی مجال نیست. دوستون دارم ممنون از اینکه کنارمونین.

  رضا رستگار

  دانشجوی دوره جامع بورس

  سلام بر استاد سیدپور عزیز❤️❤️ بنده از وقتی با شما آشنا شدم زندگی مالیم عوض شده . انصافا خیلی پیشرفت کردم و از این بابت از شما ممنونم. شما باعث شدید که امید من به زندگی بیشتر و بیشتر بشه و به من روحیه دادید. من همه دوره های شما رو شرکت کردم و افتخار می کنم که جزو کسانی هستم که از ابتدای راه اندازی کانال تون با شما بودم و یک بارهم مشاوره خصوصی و شخصی از شما گرفتم . همه اینها زندگی منو رو زیر رو کرده و تونستم چندین برابر پولی که بابت تهیه دوره های شما دادم به دست بیارم. بنده فوق لیسانس اقتصاد هستم ولی بهترین استاد من در اقتصاد شما بودید نه استادهایی که در دانشگاه داشتم. چیزی که از شما یادگرفتم در طول شش سال درس خوندنم در دانشکده اقتصاد یاد نگرفتم🌈🌈 الان با آموزش های شما تازه متوجه شدم که چقدر با فهم درست اقتصاد فاصله دارم. همیشه خودم رو شاگرد شما می دونم و دوست تون دارم.

  هزینه تعلل

  دانشجوی دوره جامع بورس

  سلام خدمت جناب دکتر امیدوارم همیشه سالم و شاد باشید خواستم عرض کنم که روزی نیست که حسرت نخورم چرا اون دوره سرمایه گذاری ۹۸ رو نفر اولی نبودم که خریداری کنم و از خرداد ۹۹ پیگیر مشاوره ها و اموزش ها بودم این رو برای دوستانی میگم که مث من شاید تعلل کنن و این دست اون دست کنن تفاوت این تعلل به قیمت سه برابر نشدن دارایی انجامید . چطوره ؟ به قول شما به همین راحتی ! جلوی چشم ما ! سه برابر شد به هر حال یه راهنمایی بکنید که ناراحتی این خبط بزرگ یکم کم بشه . یه جورایی مدام حس انتقام دارم . خلاصه اینکه بسیار ممنونم که یکسال مدام شبانه روز سوال هارو پاسخ دادید هر روز نبض بازار گذاشتید و تمام سال من با شما و صدای گرمتون گذشت ، و به این خاطر خدا رو شاکرم ، خدا خیرتون بده . بنظر میرسه همسر اکثر دوستان از این موضوع شاکی باشن 😁 و مدام این جمله رو میشنویم که میگن از صبح تا شب چی گوش میدی انقد . مگه این دکتر سیدپور چقد حرف میزنه گلوش نگرفت ! امیدوارم سال های اتی رو همچنان شاگرد استادی مث شما باشیم . و سال خوبی رو براتون ارزو دارم . ببخشید خیلی طولانی شد . دوره ی سرمایه گذاری ۹۹ چه زمانی اماده میشه ؟